Football Manager 2022 wkrótce opuści Xbox Game Pass

Football Manager 2022

9 listopada 2021 roku do Xbox Game Pass zawitał Football Manager 2022 w wersji na PC oraz konsole Xbox. Niestety roczna licencja, jakiej SEGA najwyraźniej udzieliła Microsoftowi, już wkrótce dobiegnie końca. Gra została oznaczona do usunięcia z popularnego abonamentu.

REKLAMA

Football Manager 2022 zniknie z Xbox Game Pass

Zwiastun Football Manager 2022

Football Manager 2022 to całkiem ciepło przyjęta gra sportowa, której motywem przewodnim jest piłka nożna. Produkcja od momentu premiery była dostępna w bibliotece Xbox Game Pass, ale wszystko co dobre kiedyś musi się skończyć. Właśnie dowiedzieliśmy się, że już 8 listopada 2022 roku gra opuści abonament Microsoftu.

Przeczytaj też: Stare gry

Trzeba jednak zaznaczyć, że nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Tego samego dnia swoją premierę będzie miała kontynuacja w postaci Football Manager 2023, która od razu zadebiutuje również w Xbox Game Pass. Innymi słowy, będziemy mieli do czynienia z uczciwą wymianą – starsza odsłona wypadnie z subskrypcji, a zastąpi ją nowa.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!