Football Manager 2022 wkrótce opuści Xbox Game Pass

Football Manager 2022

9 listopada 2021 roku do Xbox Game Pass zawitał Football Manager 2022 w wersji na PC oraz konsole Xbox. Niestety roczna licencja, jakiej SEGA najwyraźniej udzieliła Microsoftowi, już wkrótce dobiegnie końca. Gra została oznaczona do usunięcia z popularnego abonamentu.

Football Manager 2022 zniknie z Xbox Game Pass

Zwiastun Football Manager 2022

Football Manager 2022 to całkiem ciepło przyjęta gra sportowa, której motywem przewodnim jest piłka nożna. Produkcja od momentu premiery była dostępna w bibliotece Xbox Game Pass, ale wszystko co dobre kiedyś musi się skończyć. Właśnie dowiedzieliśmy się, że już 8 listopada 2022 roku gra opuści abonament Microsoftu.

Przeczytaj też: Stare gry

Trzeba jednak zaznaczyć, że nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Tego samego dnia swoją premierę będzie miała kontynuacja w postaci Football Manager 2023, która od razu zadebiutuje również w Xbox Game Pass. Innymi słowy, będziemy mieli do czynienia z uczciwą wymianą – starsza odsłona wypadnie z subskrypcji, a zastąpi ją nowa.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REKORDOWA PROMOCJA! SKORZYSTAJ, PÓKI TRWA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.