Zła wiadomość dla posiadaczy PS5 – twórcy opóźniają Football Manager 2023! Premiera dla Xboxa i PC bez zmian

football manager 2023

Sports Interactive podało druzgoczącą wiadomość dla fanów piłki nożnej. Premiera Football Manager 2023 zostanie opóźniona, ale tylko dla posiadaczy PS5. Użytkownicy Xboxa i PC dostaną grę zgodnie ze wcześniejszą zapowiedzią.

Football Manager 2023 opóźnione na PS5

Przedstawienie nowych funkcji w Football Manager 2023.

Jak podają twórcy, Football Manager 2023 pojawi się na konsolach PlayStation 5 w późniejszym, nieokreślonym terminie. Nie podano przy tym bezpośrednich powodów takiej zmiany. Wszystko wskazuje na problemy natury formalnej, nad którymi SI pracowało z partnerami przez ostatnich kilka tygodni.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Studio zapewni, że zrobi wszystko, by najnowsza część ich głównej marki była dostępna dla fanów konsoli Sony tak szybko, jak to tylko możliwe. Na razie nabywcy preordera na PS5 mogą liczyć na anulację zamówienia i zwrot środków.

Zobacz też: Jaki gimball do telefonu kupić?

Premiera Football Manager 2023 odbędzie się zgodnie z planem 8 listopada 2022 roku dla Xbox Series X|S, Xbox One i PC. Tytuł będzie dostępny też w usłudze Xbox Game Pass. Tego samego dnia nawet gracze mobilni i nabywcy Nintendo Switcha otrzymają przygotowaną na ich sprzęt wersję gry.

O autorze
Szymon Greloch
Autor

Nerd pełną gębą. Uwielbia strategie i gry sieciowe, w szczególności MOBA. Od małego przykuty do komputera, spędził przy pierwszym Down of War i Gothicach większość młodości. Do dzisiaj czeka na dobrą grę o Custodes z Warhammera 40k. Wcześniej mocno związany z HotSem, dzisiaj delektuje się pełnią gamingu. W wolnych chwilach pomaga przy organizacji wydarzeń masowych związanych z fantastyką.

Liczba wpisów: 112 (w redakcji od 25.10.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.