Football Manager 2024 z premierą w Xbox Game Pass! Poza tym pojawi się też na dosyć nietypowej platformie

Football Manager 2024 Xbox Game Pass

Ostatnio naszej reprezentacji coś nie „idzie”, ale życie piłkarskie toczy się dalej. Jego częścią jest też właśnie zapowiedziany Football Manager 2024, który na premierę wyląduje w Xbox Game Pass. Zadebiutuje również m.in. na urządzeniach mobilnych, ale ekskluzywnie dla pewnej platformy streamingowej.

Football Manager 2024 – data premiery, preordery, Early Access

Zwiastun Football Manager 2024

Football Manager 2024 pojawi się na rynku już 6 listopada na wszystkich platformach. Gra standardowo zostanie podzielona na różne edycje w zależności od nich.

I tak „zwykły” FM24 będzie możliwy do zakupienia na Steamie, w Xbox Store, Epic Games Store oraz w subskrypcji PC Game Pass. FM 24 Console zadebiutuje z kolei na PC, PS5, Xboxie One, Xboxach Series X|S i w PC oraz Xbox Game Pass.

FM 24 Touch to wersja przeznaczona na Nintendo Switch. Natomiast FM24 Mobile to wariant dla urządzeń z systemem Android oraz iOS, który pojawi się ekskluzywnie w ofercie abonamentowej… Netflixa.

Warto wspomnieć, że preordery na Football Managera 2024 i FM24 Console są już dostępne, a linki do konkretnych sklepów znajdują się na oficjalnej stronie internetowej gry. Zaznaczmy, że ci, którzy zdecydują się złożenie zamówienia przedpremierowego u zatwierdzonych partnerów Segi dla wersji na PC oraz konsole w dniach 12 września – 6 listopada, otrzymają 10% zniżki (w przypadku PS5 oferta dotyczy wyłącznie subskrybentów PS Plus).

Jeżeli chodzi o wczesny dostęp, ten pojawi się tylko w wersji na PC i Mac. Przy zakupie gry na Steamie lub w Epic Games Store otrzymamy możliwość zagrania w Football Manager 2024 na „około dwa tygodnie przed oficjalną datą premiery”, a rozpoczęte w tym okresie kariery dla jednego gracza będą mogły zostać przeniesione po premierowej aktualizacji. Niestety transfer zapisów do FM24 Mobile nie zostanie wdrożony.

Zobacz też: Laptop gamingowy do 4500 zł

Kup Football Manager 2024

Zaznaczmy, że gracze będą mieli również okazję na kontynuację karier z Football Managera 2023, FM23 Console i FM23 Touch. Poza tym nową odsłonę serii czekają także inne zmiany, w tym wprowadzenie inteligentniejszych transferów oraz finansów.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.