For Honor otwiera Ubisoft Forward. Szykują się kolejne nowości dla fanów sieciowej gry

For Honor

Tuż przed głównym wydarzeniem Ubisoft Forward, planowanym na 10 września (godzinę 21:00 czasu polskiego), francuscy deweloperzy poświęcili kilka minut swojej sieciowej produkcji – For Honor. Produkcja stawiająca na rywalizację z innymi graczami stale otrzymuje nową zawartość, a plany na najbliższą przyszłość zostały właśnie zaprezentowane.

REKLAMA

For Honor The Demon Dagger przedstawione przez Ubisoft

For Honor: The Demon Dagger – trailer

Dowiedzieliśmy się, że For Honor otrzyma – już podczas szóstego roku trwania wsparcia popremierowego – trzeci sezon rozgrywek. Zatytułowano go jako For Honor: The Demon Dagger, a główny opis głosi, iż coś dziwnego obudziło się w Myre, jednej z lokacji. Prawdopodobnie stawimy temu czoła, bo sami twórcy oznajmiają, iż wyłącznie „głupcy nie czują strachu przed ciemnością”.

Zobacz też: Jaki router do domu?

Nowa zawartość do For Honor trafi w ręce graczy 15 września 2022 roku, lecz dwa dni wcześniej, 13 września, odbędzie się głębsza prezentacja For Honor: The Demon Dagger.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzać w PS Store!