For The King 2 przyciągnęło masę graczy na Steamie! Produkcji nie ominęły jednak problemy i krytyka

W 2018 roku zadebiutowała interesująca gra indie, która zdobyła sporą popularność wśród miłośników gatunku. Mowa o For The King wydanym przez IronOak Games, które może pochwalić się świetnymi ocenami na platformie Steam. Kilka dni temu na rynku pojawiła się druga odsłona gry, jednak wiele wskazuje na to, że mimo dużego zainteresowania nie sprostała ona oczekiwaniom graczy, a w dodatku boryka się z problemami technicznymi.

Duże zainteresowanie For The King 2 spowodowało problemy z serwerami

Zwiastun For The King 2

Premiera For The King 2 spotkała się z naprawdę dużym zainteresowaniem graczy. W przeciągu ostatnich dni jednocześnie bawiło się nawet ponad 28 tysięcy graczy, co odbiło się niestety na serwerach produkcji. Okazuje się, że duża popularność sprawiła, że wiele osób miało problemy z połączeniem w trybie sieciowym.

Jednak to nie koniec zarzutów wobec produkcji. Oceny na platformie Steam są obecnie w większości mieszane, a jedynie 57% z ponad 3 tysięcy opinii jest pozytywnych. Gracze, poza problemami z trybem multiplayer, narzekają między innymi na mało treści, wydarzeń czy przedmiotów. Zwracają także uwagę na kiepsko zaprojektowany interfejs użytkownika, błędy graficzne oraz działanie kamery. Wielu użytkowników platformy uważa też, że gra jest źle zbalansowana.

Zobacz też: Ranking telewizorów 75 cali

Oczywiście pozytywnych opinii jest sporo, lecz twórcy z pewnością liczyli na znacznie lepszy odbiór swojej produkcji. Pierwsza odsłona może pochwalić się bardzo dobrymi ocenami – aż 88% z prawie 26 tysięcy opinii jest pozytywnych. Autorzy For The King 2 odnoszą się jednak do recenzji na Steamie w komentarzach i zapowiadają poprawki.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.