Pierwsza gra z Games with Gold na luty 2023 już dostępna do pobrania

For the King

Wczoraj Microsoft ujawnił gry w Games with Gold na luty 2023. Z kolei dzisiaj – mimo że mamy jeszcze styczeń – subskrybenci Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate już mogą pobierać pierwszą z nich. Jak zawsze warto to zrobić za pamięci.

REKLAMA

For The King za darmo w ramach Games with Gold na luty 2023

Zwiastun For The King

Games with Gold to nic innego jak comiesięczna porcja darmowych gier dla abonentów Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate. Jak już ustaliliśmy, od dzisiaj osoby opłacające dowolną z wymienionych subskrypcji mogą już pobierać pierwszą produkcję z lutowej oferty. Mowa o For The King, które pozostaje dostępne bezpłatnie do 28 lutego.

  1. Pobierz For the King z Xbox Store
    • Dostępność: Xbox One, Xbox Series X|S

Przeczytaj też: Gry strategiczne

Nie da się ukryć, że nie jest to najgłośniejsza gra wszech czasów, ale mimo to na pewno przypadnie ona do gustu niektórym osobom. Będzie grane, czy niekoniecznie? Jak zawsze dajcie znać w komentarzach poniżej!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!