Znamy gry w Games with Gold na luty 2023!

Games with Gold

Zbliżamy się powoli do końca miesiąca, więc tradycyjnie czas na ogłoszenie gier w Games with Gold. W lutym odbierzemy dwie kolejne darmowe produkcje. Nie są to gry znane, ale bez wątpienia okażą się ciekawe przynajmniej dla części graczy.

Games with Gold na luty 2023 – znamy obydwie darmowe gry

Games with Gold Luty 2023 gry
Gry w Games with Gold na luty 2023

Przypomnijmy, że Games with Gold to usługa, która oferuje dwie darmowe gry miesięcznie dla subskrybentów Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate. W lutym gracze abonenci odbiorą bezpłatnie następujące tytuły:

  1. For the King (w dniach 1 – 28 lutego)
    • Dostępność: Xbox One, Xbox Series X|S
  2. Guts N Goals (w dniach 15 lutego – 16 marca)
    • Dostępność: Xbox One, Xbox Series X|S

Przeczytaj też: Najlepsze polskie gry

Z całą pewnością oferta Games with Gold na luty 2023 nie jest zbyt imponująca, ale z drugiej strony warto ją sprawdzić. Jeżeli zamierzacie zagrać w wyżej wymienione gry, dajcie o tym znać w komentarzach!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2370 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REKORDOWA PROMOCJA! SKORZYSTAJ, PÓKI TRWA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.