Forspoken przetestujemy także na PC. Demo jest już dostępne do pobrania

Forspoken

Wersja demo Forspoken jest już dostępna na PS5 od jakiegoś czasu, a teraz przyszła także pora na PC-ty. Nową markę Square Enix możemy od dziś przetestować na „blaszakach” za pośrednictwem Steama, Epica lub Microsoft Store. Sama gra miała swoją premierę właśnie dzisiaj.

Demo Forspoken na PC

Zwiastun Forspoken

W dniu oficjalnej premiery Forspoken Square Enix zdecydowało, że gra otrzyma wersję demonstracyjną także na PC-tach. Z całą pewnością jest to miła informacja dla zainteresowanych tą produkcją, którzy teraz będą mogli przetestować ją bez żadnych kosztów. Tym bardziej że pierwsze recenzje tytułu były dosyć mieszane.

Jak podają twórcy, w demie gracze „zmierzą się z różnymi przeciwnikami i sprawdzą swoje umiejętności walki, wykorzystując szereg czarów ofensywnych i defensywnych”. Ma ich to przygotować do „wysokooktanowej akcji, jakiej mogą się spodziewać w pełnej wersji gry”.

Zobacz też: Co to jest AMD FSR?

Przypomnijmy, że Forspoken oficjalnie zadebiutowało właśnie dziś, tj. 24 stycznia. Gra jest dostępna w wersji na PC oraz PS5.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z