Forspoken przetestujemy także na PC. Demo jest już dostępne do pobrania

Forspoken

Wersja demo Forspoken jest już dostępna na PS5 od jakiegoś czasu, a teraz przyszła także pora na PC-ty. Nową markę Square Enix możemy od dziś przetestować na „blaszakach” za pośrednictwem Steama, Epica lub Microsoft Store. Sama gra miała swoją premierę właśnie dzisiaj.

Demo Forspoken na PC

Zwiastun Forspoken

W dniu oficjalnej premiery Forspoken Square Enix zdecydowało, że gra otrzyma wersję demonstracyjną także na PC-tach. Z całą pewnością jest to miła informacja dla zainteresowanych tą produkcją, którzy teraz będą mogli przetestować ją bez żadnych kosztów. Tym bardziej że pierwsze recenzje tytułu były dosyć mieszane.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jak podają twórcy, w demie gracze „zmierzą się z różnymi przeciwnikami i sprawdzą swoje umiejętności walki, wykorzystując szereg czarów ofensywnych i defensywnych”. Ma ich to przygotować do „wysokooktanowej akcji, jakiej mogą się spodziewać w pełnej wersji gry”.

Zobacz też: Co to jest AMD FSR?

Przypomnijmy, że Forspoken oficjalnie zadebiutowało właśnie dziś, tj. 24 stycznia. Gra jest dostępna w wersji na PC oraz PS5.

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2370 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REKORDOWA PROMOCJA! SKORZYSTAJ, PÓKI TRWA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.