Forspoken w pełni wykorzysta możliwości DualSense! Gracze PlayStation 5 poczują magię na własnych rękach

Forspoken

W zeszłym tygodniu gracze PlayStation 5 otrzymali możliwość sprawdzenia Forspoken za sprawą wersji demonstracyjnej. Sony najwyraźniej uznało jednak, że warto jeszcze raz przypomnieć posiadaczom wspomnianej konsoli o nadchodzącej produkcji studia Luminous Productions. Do sieci trafił bowiem nowy zwiastun gry, który prezentuje, w jaki sposób tytuł wykorzysta możliwości kontrolera DualSense.

Nowy zwiastun Forspoken prezentuje wykorzystanie unikalnych funkcji kontrolera DualSense

Forspoken – zwiastun prezentujący możliwości DualSense

Dzięki unikalnym funkcjom kontrolera PlayStation 5 gracze poczują magiczne zdolności głównej bohaterki na własnych rękach. Forspoken wykorzysta zarówno adaptacyjne triggery, jak i haptyczne wibracje, a także wbudowany w DualSense głośnik. Dodatkowo posiadacze najnowszej konsoli Sony, którzy zdecydują się na złożenie zamówienia przedpremierowego, otrzymają zestaw elementów kosmetycznych z logotypami PlayStation.

Forspoken zostało tak zaprojektowane, aby skorzystać z pełnej mocy sprzętu PlayStation 5 i zachować filozofię Luminous Productions (twórców Final Fantasy XV), zapewniając tym samym wrażenia z gry, jakich jeszcze nie było. To połączenie najnowszej technologii z kreatywnością.

– informuje opis gry na stronie PlayStation.

Zobacz też: Najlepsze powerbanki

Forspoken zmierza nie tylko na PlayStation 5, ale także na komputery osobiste. Zgodnie z zapowiedziami produkcja studia Luminous Productions ma zadebiutować na wymienionych platformach 24 stycznia 2023 roku, a sam tytuł dostarczy naprawdę solidną porcję rozrywki.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.