Forspoken nie będzie krótką grą. Twórcy ujawnili długość głównej historii

Forspoken

Forspoken miało zadebiutować na rynku w przyszłym miesiącu, ale już na początku sierpnia poinformowano, że na premierę nowego action-RPG od twórców Final Fantasy XV będzie trzeba poczekać do przyszłego roku. Tymczasem Takeshi Terada – jeden z reżyserów produkcji – ujawnił, ile godzin zajmie użytkownikom zapoznanie się z główną historią wspomnianego tytułu.

REKLAMA

Ukończenie Forspoken zajmie graczom kilkadziesiąt godzin

Forspoken – gameplay trailer

Okazuje się, że Forspoken nie będzie krótką grą. Takeshi Terada w rozmowie z hiszpańskim serwisem 3DJuegos zdradził bowiem, że na ukończenie głównej fabuły gry będzie trzeba przeznaczyć około 30-40 godzin. Niewykluczone jednak, że dla wielu graczy będzie to dopiero początek zabawy.

Reżyser produkcji zapowiada, że Forspoken zaoferuje również „satysfakcjonujący” endgame, na który składać będą się liczne zadania poboczne, dungeony oraz inne aktywności. Pozostaje mieć jedynie nadzieje, że twórcy postawią nie tylko na ilość, ale także na jakość, a rozgrywka będzie w stanie bawić nawet po kilkudziesięciu godzinach zabawy.

Zobacz też: Jaki router do domu kupić?

Forspoken zmierza na PC i PlayStation 5. Gra ma zadebiutować na wspomnianych platformach 24 stycznia 2023 roku. Warto jednak pamiętać, że Sony zadbało jedynie o czasową ekskluzywność. Zgodnie z przekazanymi już jakiś czas temu informacjami, produkcja studia Luminous Productions po dwóch latach po premierze będzie mogła pojawić się również na konsolach Xbox.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!