Forspoken z nowym zwiastunem wersji PC. Square Enix chwali się grafiką i możliwościami

Square Enix nie daje o sobie zapomnieć. Gdyby ostatni zwiastun nie przekonał wystarczająco dużo graczy do zakupu Forspoken, może zrobić to kolejny trailer. Nowy materiał stworzono z myślą o posiadaczach PC.

Nowy zwiastun Forspoken na PC

Zwiastun Forspoken na PC

Najważniejsza informacja dla użytkowników komputerów osobistych jest już znana. Dowiedzieliśmy się dzisiaj, jakiego sprzętu będzie wymagać od graczy Forspoken. Niedługo później Square Enix postanowiło pokazać, czego mogą spodziewać się po ich grze posiadacze mocnych PC.

Krótki zwiastun prezentuje kilka ładnych obrazków i wymienia najważniejsze funkcje wersji na PC. Square Enix przedstawia różnice między czterema różnymi trybami graficznymi, chwali się błyskawicznymi ekranami ładowania oraz wsparcie ultra szerokich monitorów.

Przeczytaj też: Najlepszy VPN

Forspoken zadebiutuje już 24 stycznia 2023 roku. Gra zadebiutuje nie tylko na PC, ale również na PlayStation 5, gdzie ma pozostać czasowym exclusive’m przez następne dwa lata.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
>
Z