Nowy zwiastun Forspoken. Square Enix przygotowuje graczy na swoją głośną produkcję

Forspoken

Szczegółów na temat Forspoken ciąg dalszy. Niedawno dowiedzieliśmy się, ile godzin spędzimy w kampanii nowej gry Square Enix, a teraz przyszedł czas na kolejny zwiastun.

Forspoken na nowym zwiastunie

Zwiastun Forspoken

Square Enix nie należy ostatnio do najbardziej lubianych wydawców. O firmie mówi się głównie w kontekście znienawidzonego przez graczy NFT. Square ma jednak okazję podreperować nieco swój wizerunek, serwując fanom kawał dobrej gry.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Wydawca bez wątpienia z otwartymi ramionami przyjąłby sukces nowego IP, jakim jest Forspoken. Opublikowany właśnie materiał niestety nie pokazuje graczom żadnego gameplayu, ale pokazuje za to kilka widowiskowych obrazków. Forspoken wciąż wygląda i brzmi bardzo intrygująco.

Przeczytaj też: Gry na Xbox One

Co więcej, zwiastun sugeruje również, że nie powinniśmy spodziewać się już żadnych opóźnień. Nowa produkcja Square Enix ma zadebiutować 24 stycznia 2023 roku na PlayStation 5 oraz PC.

O autorze
Tomasz Alicki
Autor

Wychowany na konsolach weteran Call of Duty. Fan esportu i dobrej książki. Wolne chwile spędza w World of Warcraft lub Path of Exile.

Liczba wpisów: 279 (w redakcji od 17.10.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.