Nowy zwiastun Forspoken. Square Enix przygotowuje graczy na swoją głośną produkcję

Forspoken

Szczegółów na temat Forspoken ciąg dalszy. Niedawno dowiedzieliśmy się, ile godzin spędzimy w kampanii nowej gry Square Enix, a teraz przyszedł czas na kolejny zwiastun.

Forspoken na nowym zwiastunie

Zwiastun Forspoken

Square Enix nie należy ostatnio do najbardziej lubianych wydawców. O firmie mówi się głównie w kontekście znienawidzonego przez graczy NFT. Square ma jednak okazję podreperować nieco swój wizerunek, serwując fanom kawał dobrej gry.

Wydawca bez wątpienia z otwartymi ramionami przyjąłby sukces nowego IP, jakim jest Forspoken. Opublikowany właśnie materiał niestety nie pokazuje graczom żadnego gameplayu, ale pokazuje za to kilka widowiskowych obrazków. Forspoken wciąż wygląda i brzmi bardzo intrygująco.

Przeczytaj też: Gry na Xbox One

Co więcej, zwiastun sugeruje również, że nie powinniśmy spodziewać się już żadnych opóźnień. Nowa produkcja Square Enix ma zadebiutować 24 stycznia 2023 roku na PlayStation 5 oraz PC.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z