Forspoken — twórcy odpowiadają na krytykę graczy. Produkcja doczeka się pewnych ulepszeń

Forspoken Fery

Premiery Forspoken Square Enix nie może zaliczyć do najbardziej udanych w swojej historii. Gra zebrała średnie noty wśród recenzentów, a jeszcze niższe wśród graczy, którzy narzekali na kiepski wygląd gry i słabą optymalizację na PC. Problematyczna okazała się także fabuła, która — mówiąc delikatnie — nie porwała rzeszy osób, które zdecydowały się ograć tę pozycję. Twórcy mając świadomość poważnych problemów swojego najnowszego dzieła, zapowiedzieli ostatnio znaczącą poprawę.

Według zapowiedzi twórców Forspoken gra doczeka się niebawem sporej aktualizacji

W najnowszym komunikacie szef studia Luminous Productions — Takeshi Aramaki — przekazał, że jest wdzięczny za wszystkie uwagi i sugestie dotyczące Forspoken, które napływają od graczy. Zapewnił on jednocześnie, że zespół odpowiedzialny za tytuł bierze sobie do serca wszystkie wskazówki od graczy i stara się wdrożyć je do gry, aby była ona „najprzyjemniejszym doświadczeniem”.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Podkreślił on jednocześnie, że w przyszłości Forspoken doczeka się zmian, a deweloperzy szykują się do wydania kolejnej aktualizacji. Ma ona w głównej mierze poprawić grafikę, wydajność oraz ogólną grywalność całej produkcji. Poza tym studio uważnie przygląda się nowym błędom, które raportowane są przez graczy.

Przeczytaj też: Najlepsze gry MOBA

Tego rodzaju deklaracje mogą napawać optymizmem, są bowiem doskonałym świadectwem tego, że deweloperzy po słabym starcie nie zamierzają porzucać tak szybko swojej produkcji. Patrząc jednak po komentarzach zamieszczonych pod oświadczeniem na Twitterze, można zauważyć, iż spora część graczy nadal jest rozczarowana i jasno stwierdza, że nawet jeśli studio wyeliminuje błędy techniczne, to nie uczyni z Forspoken zadowalającej fabularnie produkcji.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.