Forza Horizon 4 bije rekordy popularności! To efekt wiadomości o usunięciu gry z cyfrowych sklepów

Forza Horizon 4

Przedwczoraj dowiedzieliśmy się, że Forza Horizon 4 zniknie z cyfrowej dystrybucji. Gracze korzystają więc z okazji, aby przypomnieć sobie ten tytuł. Trafił on również na niezwykle korzystną wyprzedaż.

Forza Horizon 4 z 65 tysiącami graczy na Steamie

Ze względów licencyjnych Forza Horizon 4 zostanie usunięta z cyfrowej dystrybucji już 15 grudnia 2024 roku. Oznacza to również, że gra zniknie z abonamentu Xbox Game Pass.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Warto wspomnieć, że z tej okazji tytuł ten trafił na świetną wyprzedaż. Na Steamie można go zakupić za 42,99 zł, co onacza obniżkę wynoszącą równo 80%.

Jeśli kupimy grę przed jej usunięciem, pozostanie ona w naszej bibliotece na zawsze. Wydaje się, że wielu graczy skorzystało z tej opcji, bo dziś w szczytowym momecnie Forzę Horizon 4 ogrywało aż ponad 65 tysięcy graczy.

Zaznaczmy, że dane te dotyczą wyłącznie Steama. Liczba graczy była więc zdecydowanie wyższa jeśli dodamy do tego posiadaczy kodów z Microsoft Store i właścicieli Xboxów, gdzie naturalnie każda odsłona Forzy jest rozchwytywana.

Swoją drogą, Forza Horizon 4 trafiła na rynek dopiero w 2018 roku. Zostanie więc usunięta po zaledwie 5 latach.

Źródło: Twitter

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2454 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.