Forza Horizon 4 za darmo od Xboxa! Ale jest jeden warunek

Forza Horizon 4

Niestety niedawno dowiedzieliśmy się, że Forza Horizon 4 zniknie z cyfrowej dystrybucji. Oznacza to też, że gra zostanie usunięta z Xbox Game Pass. Microsoft nie zostawił jednak fanów na lodzie – część z nich otrzymało już klucz do tego tytułu za darmo.

Forza Horizon 4 za darmo dla posiadaczy DLC

Forza Horizon 4
Forza Horizon 4

Wiemy już, że Forza Horizon 4 zostanie usunięta z Xbox Game Pass i cyfrowej dystrybucji z powodów licencyjnych. Wydarzy się to już 15 grudnia 2024 roku.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niemniej gra i jej funkcje online nadal będą dostępne dla tych, co już ją posiadają. Xbox rozdaje też darmowe klucze do gry, ale trzeba spełnić jeden warunek.

Tym jest posiadanie dodatków z edycji Ultimate gry. Jeśli ktoś je wykupił, a nie posiadał bazowej wersji tytułu, powinien otrzymać już klucz do niej w wiadomości na swojej konsoli lub w aplikacji mobilnej.

Z całą pewnością to miły gest Microsoftu. Na pewno istniało bowiem wiele osób, które kupiły dodatki do podstawowej Forzy Horizon 4 z Xbox Game Pass. Dzięki temu będą one mogły kontynuować zabawę nawet po wycofaniu tytułu ze sprzedaży.

Źródło: Xbox

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2454 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.