Forza Horizon 5 otrzymała ważną aktualizacją. Tryb fabularny w kooperacji, naprawione konwoje i więcej

Forza Horizon 5

W lipcu odbędzie się premiera pierwszego rozszerzenia do Forza Horizon 5. Mowa o Hot Wheelsach, które szerzej zostały przedstawione podczas konferencji Xbox & Bethesda Games Showcase 2022. W międzyczasie deweloperzy zadbali o ważną aktualizację gry, która modyfikuje lub naprawia pewne elementy wyścigówki.

Forza Horizon 5 z wieloma poprawkami w najnowszym patchu

Forza Horizon 5 – trailer

Pierwsze i najważniejsze – Playground Games umożliwiło poznawanie trybu fabularnego (Horizon Stories) w trybie kooperacyjnym dla maksymalnie sześciu osób. Deweloperzy zadbali o nowe wydarzenie Forza EV Monthly Rivals i zmodyfikowali dźwięki silników czy wygląd niektórych z pojazdów.

Aktualizacja naprawia także wiele błędów trapiących graczy Forza Horizon 5 – w tym ten, który dotyczył 12-osobowych konwojów. Od teraz korzystanie z tego modułu rozgrywki jest przyjemniejsze, a odbiorcy nie powinni zmagać się z bugami, które występowały podczas zwiedzania świata z innymi graczami. Uaktualnienie jest dość spore, bo na Xboxie Series X waży ono ok. 16 GB, a na Xboxie One – mniej więcej 12 GB. Pełna lista zmian w aktualizacji została wyszczególniona na stronie gry.

Sprawdź także: Nowe gry w Xbox Game Pass

Na sam koniec warto wspomnieć, że Playground Games przygotowuje Forzę Horizon 5 pod DLC Hot Wheels. Do gry wrzucono pliki z modelami niestandardowych samochodzików Hot Wheels, z których będzie można skorzystać po premierze dodatku zapowiedzianego na 19 lipca 2022 roku.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z