Pierwszy dodatek do Forza Horizon 5 zapowiedziany. Hot Wheels powracają

Forza Horizon 5 Hot Wheels dodatek

Wreszcie zapowiedziano pierwszy dodatek do Forzy Horizon 5. Zgodnie z przeciekiem sprzed kilku dni, rozszerzenie skupi się na dobrze znanych fanom serii Hot Wheelsach. Z pierwszych komentarzy wynika, że nie jest to tym, czego oczekiwali gracze.

Forza Horizon 5 Hot Wheels DLC — szczegóły dot. pierwszego dodatku, w tym data premiery

Zwiastun Forza Horizon 5 Hot Wheels DLC

Pierwsze rozszerzenie do Forza Horizon 5 z Hot Wheels w roli głównej zadebiutuje już 19 lipca 2022 roku. Dodatek pozwoli nam pojeździć w parku Hot Wheels w chmurach nad Meksykiem, a także projektować, tworzyć i udostępniać swoje własne przygody. Do dyspozycji graczy twórcy oddadzą też 10 nowych samochodów, w tym Hennessey Venom F5 2021 oraz Hot Wheels Deora II z 2000 roku.

DLC Hot Wheels do Forza Horizon 5 wejdzie w skład Forza Horizon 5 Premium Add-ons Bundle, Premium Edition i Expansion Bundle. Rozszerzenie będzie też można kupić osobno w cenie 19,99 dolarów.

Przeczytaj też: Starfield na gameplayu

Przy okazji ujawnienia pierwszego DLC twórcy pochwalili się, że w Forzę Horizon 5 zagrało już ponad 20 milionów graczy w zaledwie 6 miesięcy od premiery. To najlepszy wynik ze wszystkich gier z serii.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z