Pierwszy dodatek do Forza Horizon 5 wyciekł, a gracze narzekają na powtarzalność

Forza Horizon 5

Fani gier samochodowych z niecierpliwością wyczekują pierwszego dodatku do Forzy Horizon 5. Dotychczas nie było wiadome, co przygotują dla nas twórcy, ale dzisiaj wszystko stało się jasną za sprawą przecieku na Steamie. Wiemy, co zapewni nam nadchodzące DLC, ale gracze nie kryją niezadowolenia i po prawdzie trochę trudno się im dziwić.

Forza Horizon 5 – dodatek. Co przyniesie pierwsze DLC?

Forza Horizon 5 dodatek Hot Wheels
Wyciek DLC do FH5 na Steamie

Pierwsze DLC do Forzy Horizon 5 wyciekło na Steamie — dodatek zaoferuje nowości związane z marką Hot Wheels. Dokładnych szczegółów nie znamy, ale sam obrazek zdradzający tematykę rozszerzenia sprawił, że wielu graczy zaczęło narzekać, że twórcy z Playground Games znowu odgrzewają tego samego kotleta. Samochodziki Hot Wheels były bowiem dostępne już m.in. w Forzie Horizon 3, Forzie Horizon 4 i Forzie Motorsport 7. Playground Games najwyraźniej zdecydowało się pójść w sprawdzoną tematykę, ale pierwsze głosy wskazują, że to niezbyt dobry ruch.

Przeczytaj też: Fotel gamingowy — najlepsze modele

Powyższa grafika była dostępna na Steamie, ale jak nietrudno się domyślić — po odkryciu pierwszego DLC do Forzy Horizon 5 (dzięki, Resetera) grafika szybko zniknęła z widoku na platformie Valve, ale na ten moment wciąż jest ona obecna na serwerze Steama pod tym adresem. O wiarygodność tego przecieku nie musimy się zatem martwić, ale w dalszym ciągu nie wiadomo, kiedy Playground Games oficjalnie ogłosi omawiany dodatek. Niewykluczone jednak, że już podczas niedzielnego Xbox & Bethesda Games Showcase.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Zamierzacie odkurzyć swoją kierownicę do Xbox One (lub Series X|S) i sprawdzić rozszerzenie z Hot Wheels w roli głównej, gdy już się ukaże? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.