Liczba graczy Forza Horizon 5 robi wrażenie! Playground Games szykuje się do prezentacji nowego dodatku

Forza Horizon 5

Forza Motorsport ma być „najpiękniejszą i najbardziej fotorealistyczną” grą w historii, ale dużym zainteresowaniem nadal cieszy się wydana pod koniec 2021 roku Forza Horizon 5. Okazuje się bowiem, że produkcja studia Playground Games może pochwalić się imponującą liczbą graczy. Sami deweloperzy szykują się natomiast do prezentacji nowego DLC.

W Forza Horizon 5 zagrało już prawie 30 milionów graczy. Prezentacja nowego DLC już w tym tygodniu

Jak zauważył jeden z branżowych informatorów, od momentu premiery w Forzę Horizon 5 zagrało ponad 28 milionów osób. Wspomniany wynik pochodzi z rankingu Hall of Fame dostępnego wewnątrz gry. Porównuje on statystyki wszystkich graczy, którzy przynajmniej raz uruchomili produkcję Playground Games na dowolnej platformie.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

To jednak nie koniec informacji, które powinny zainteresować fanów Forzy Horizon 5. Już jutro – 23 lutego – na oficjalnym kanale marki Forza na platformie Twitch.tv odbędzie się transmisja live, na której Playground Games zaprezentuje nowy dodatek do swojej produkcji. Całość rozpocznie się o 18:00 czasu polskiego.

Zobacz też: Najlepsze klawiatury mechaniczne do 200 zł

Forza Horizon 5 dostępne jest na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i Xbox Series X|S. Od momentu premiery produkcja studia Playground Games znajduje się również w bibliotece Xbox Game Pass.

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.