Forza Motorsport 8 na pełnej prezentacji! Trailer oraz szczegółowy gameplay

Forza Motorsport 8

Potwierdziło się! Forza Motorsport 8 to jedna z kilku niespodzianek Microsoftu na najbliższe miesiące. Gra została przedstawiona podczas Xbox & Bethesda Games Showcase 2022 i można być pewnym, że nadchodzi wielka gratka dla fanów motoryzacji.

Gameplay oraz trailer przedstawia to, czym będzie wyróżniać się Forza Motorsport 8

Trailer Forza Motorsport 8

Forza Motorsport 8 otrzymała dość sporo czasu podczas show Microsoftu, ponieważ ukazano nie tylko nowy trailer, ale również szczegółowy gameplay, podczas którego omówiono wszystkie najważniejsze funkcje, mechaniki, możliwości silnika graficznego i zaimplementowane do gry detale świata. Nadchodzi potężny rywal Gran Turismo 7 – co do tego nie ma żadnych wątpliwości.

Forza Motorsport 8 gameplay

Premiera Forza Motorsport 8 planowana jest na wiosnę 2023 roku. Wyścigówka trafi do Xbox Game Pass, więc gracze opłacający usługę zagrają bez dodatkowych kosztów.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z