Forza Motorsport 8 może ukazać się na Xbox One. Wyciekły rzekome zdjęcia z testów beta

Forza Motorsport 8

Forza Motorsport 8 jest już w produkcji od dawna, lecz data jej premiery nie została jeszcze ogłoszona. Gra została zapowiedziana w 2020 roku jedynie na Xbox Series X|S i PC. Wyczekiwana pozycja miała ominąć Xboxa One, ale dzisiejsza plotka sugeruje, że posiadacze konsol starej generacji mimo wszystko będą mogli odpalić nadchodzącą FM8. Do sieci wyciekły rzekome zdjęcia z testów beta.

REKLAMA

Forza Motorsport 8 na Xbox One — plotka rozbudza nadzieje

Zwiastun Forza Motorsport

Forza Motorsport ukaże się w bliżej nieokreślonej przyszłości. Mimo że produkcja jest określana przez wszystkich mianem „ósemki”, to twórcy nazwali ją po prostu „Forza Motorsport”, co może sugerować reboot cyklu. Dziś jednak nie o tym, a o poście, który pojawił się na jednym z subredditów. Otóż użytkownik portalu opublikował zdjęcia rzekomo przedstawiające beta testy FM8 na Xbox One z okolic lipca zeszłego roku. Grafiki umieściliśmy poniżej.

Przeczytaj też: Tomb Raider, Deus Ex i inne marki sprzedane

User, który usunął już swoje konto na Reddicie, wyraźnie wspomniał, że Forza Motorsport 8 zadebiutuje również na Xbox One. Co ciekawe, moderatorzy subreddita zweryfikowali źródło dostarczonych przez użytkownika zdjęć i potwierdzili ich autentyczność. Mimo tego na ten moment niczego nie można brać za pewnik. Nawet jeżeli testy FM8 na Xbox One trwają, to nie oznacza, że finalnie wyniki okażą się na tyle dobre, aby można było wypuścić tę produkcję również na konsolach starej generacji. W każdym razie Forza Motorsport 8 na Xbox One z pewnością ucieszyłaby wielu graczy.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!