Forza Motorsport na porównaniu z Driveclub. Mistrz deszczowej pogody może być tylko jeden

forza motorsport driveclub

Forza Motorsport zadebiutuje już za kilka dni. Fani gier wyścigowych z pewnością wyczekują już momentu, w którym będą mogli przysiąść do tytułu. Tymczasem w sieci pojawiają się porównania Forzy Motorsport z innymi, podobnymi produkcjami, w tym z 9-letnim Driveclub.

Porównanie Forza Motorsport z Driveclub

Forza Motorsport na porównaniu z Driveclub

Wczoraj mogliśmy rzucić okiem na porównanie Forzy Motorsport z Gran Turismo 7. Tym razem produkcja Xbox Game Studios została zestawiona z innym tytułem od Sony – Driveclub. Szczególną uwagę przykuwają tutaj efekty pogodowe.

Jak zauważają komentujący materiał gracze, jeśli chodzi o deszcz w grach wyścigowych, Driveclub nie ma sobie równych. Trzeba przyznać, że 9-letnia produkcja prezentuje się pod tym względem niesamowicie, co jest podkreślane także w opiniach pod filmem. Z drugiej strony internauci zwracają uwagę na to, że ten element pogodowy w Forza Motorsport nie wypada najlepiej na porównaniu.

Zobacz też: Telefon do 400 zł

Najnowszy tytuł Xbox Game Studios zbiera już jednak pierwsze, całkiem pozytywne recenzje. Choć grze brakuje nieco do ideału, produkcja jest w oczach krytyków solidna i dobrze dopracowana pod względem technicznym.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.