Długi gameplay z Forza Motorsport prezentuje trzy wyścigi! Zobaczcie jak gra wygląda w akcji

forza motorsport

Już w przyszłym miesiącu na PC oraz konsolach Xbox Series X|S zadebiutuje Forza Motorsport. Deweloperzy z Turn 10 Studios regularnie udostępniają kolejne trailery torów wyścigowych, podgrzewając atmosferę przed premierą. Tym razem twórcy podzielili się długim, ponad 17-minutowym gameplayem z Forza Motorsport.

17-minutowy gameplay z Forza Motorsport i trzy wyścigi

Gameplay z Forza Motorsport

Najnowszy materiał udostępniony przez Turn 10 Studios ukazuje długi gameplay z Forza Motorsport. Możemy przyjrzeć się trzem wyścigom. Pierwszy z nich to samouczek, który pozwala zapoznać się z podstawowymi mechanikami gry.

W następnej kolejności przedstawiono wyścig na japońskim torze Hakone. Wybrany do zmagań w tym miejscu samochód to 2023 Cadillac V-Series.R. Całość rozgrywa się nocą, a rozpoczyna się od przystanku w pit stopie – po wymianie opon gracz dołącza do wyścigu.

Przed prezentacją ostatniego toru, mogliśmy jeszcze rzucić okiem na kreator postaci. Poza tym ukazano również menu, które pozwala dostosować samochód, wybrać poziom trudność czy rozpocząć darmową sesję próbną. Trzeci, kończący materiał wyścig odbył się natomiast na Grand Oak Raceway. Do rywalizacji została wybrana Honda Civic Type R.

Zobacz też: Gry podobne do The Last of Us

Kup Forza Motorsport

Na zakończenie przypominamy jeszcze, że Forza Motorsport zadebiutuje na PC oraz konsolach Xbox Series X|S już 10 października 2023. W dniu premiery produkcja zasili także bibliotekę Xbox Game Pass. Zainteresowani kupnem gry na PC, mogą również zapoznać się z wymaganiami sprzętowymi.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.