Forza Motorsport nie zwalnia tempa przed premierą! Nowy zwiastun pokazuje kolejny tor wyścigowy

Forza Motorsport

W tym tygodniu gracze doczekali się prezentacji dwóch kolejnych torów wyścigowych dostępnych w Forza Motorsport. Deweloperzy z Turn 10 Studios najwyraźniej nie zamierzają jednak zwalniać tempa przed październikową premierą. Do sieci trafił bowiem nowy zwiastun wspomnianej produkcji, który również skupia się na prezentacji jednej z tras.

Forza Motorsport na kolejnym zwiastunie z fragmentami rozgrywki. Turn 10 Studios pokazuje kalifornijski tor wyścigowy

Forza Motorsport – zwiastun toru WeatherTech Raceway Laguna Seca

Powyższy zwiastun pozwala sprawdzić, jak w Forza Motorsport prezentuje się WeatherTech Raceway Laguna Seca. Wspomniana trasa położona jest w kalifornijskim mieście Monterey w Stanach Zjednoczonych. Najważniejszą imprezą rozgrywaną w historii tego toru wyścigowego były natomiast Motocyklowe Mistrzostwa Świata w klasie MotoGP. Wkrótce sprawdzą się na nim również posiadacze komputerów osobistych oraz konsol Xbox.

Zasiądź za kierownicą ponad 500 prawdziwych samochodów w 20 znanych na całym świecie sceneriach, w tym w ulubionych przez fanów lokacjach i na wielu układach torów, z których każdy charakteryzuje się w pełni dynamiczną porą dnia, pogodą i wyjątkowymi warunkami jazdy.

– informuje opis gry na stronie Xbox.

Zobacz też: Najlepsze laptopy gamingowe do 4500 zł

Kup Forza Motorsport

Na koniec warto przypomnieć, że Forza Motorsport ma zadebiutować na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox Series X|S już 10 października 2023 roku, a więc za nieco ponad miesiąc. Nadchodząca produkcja Turn 10 Studios w dniu swojej premiery trafi również do biblioteki Xbox Game Pass.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.