Twórcy Forza Motorsport reagują na krytykę ze strony graczy. Turn 10 Studios zapowiada zmiany na 2024 rok

Forza Motorsport

Forza Motorsport zaliczyła udany start i cieszy się duzym zainteresowaniem wśród miłośników produkcji wyścigowych. Tytuł nie jest jednak pozbawiony wad, o czym informowała twórców społeczność gry. Teraz Turn 10 Studios odnosi się do zarzutów ze strony fanów i zapowiada zmiany.

Forza Motorsport doczeka się zmian. Twórcy reagują na krytykę

Zwiastun Forza Motorsport

Na oficjalnym forum Forza Motorsport pojawił się wpis od jednego z członków zespołu Turn 10 Studios. Komunikat skierowany jest do społeczności fanów, którzy od jakiegoś czasu narzekali na kilka elementów gry. Jak się okazuje, graczom nie podobało się między innymi wolne tempo zdobywania części do tuningu i modyfikacji, sztuczna inteligencja kierowców, którzy byli zbyt agresywni, ale także system kar w trybie wieloosobowym.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Turn 10 Studios zapowiedziało jednak zmiany. Jak możemy dowiedzieć się z wiadomości do graczy Forza Motorsport, celem deweloperów jest rozwiązanie problemów przy jednoczesnym zachowaniu tych aspektów, które działają i podobają się miłośnikom gry. Wśród priorytetów na 2024 rok znalazło się więc poprawienie systemu progresji, działania sztucznej inteligencji podczas jazdy oraz wspomnianego systemu kar.

Wymienione powyżej 3 obszary to tylko kilka przykładów tego, co widzimy najczęściej i wiemy, że na tym zależy Wam najbardziej. Nam również zależy na tych kwestiach. Nad tymi i innymi zagadnieniami nieustannie pracujemy, wprowadzamy zmiany i starannie je rozważamy. To, jak, co i kiedy wdrażamy, wynika z chęci regularnego i konsekwentnego ulepszania doświadczenia w sposób, który nie poświęca stabilności i minimalizuje wszelkie przestoje.

Turn 10 Studios

Zobacz też: Gry podobne do Fallout

Nie poznaliśmy niestety szczegółów dotyczących terminu, w jakim poprawki zostaną wdrożone do gry. Pozostaje nam zatem oczekiwać na kolejne wieści ze strony Turn 10 Studios i liczyć na to, że zapowiedziane zmiany przyniosą w przyszłości oczekiwane przez graczy efekty.

Źródło: Forza Motorsport

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.