Forza Motorsport po aktualizacji wygląda o niebo lepiej. I to dosłownie

Forza Motorsport

Forza Motorsport to bez wątpienia jeden z największych hitów w bibliotece Xboxa. Nic więc dziwnego, że jest stale ulepszana. A najnowszy update wprowadził też kilka fajnych usprawnień graficznych.

Forza Motorsport – aktualizacja graficzna

W tytule tej wiadomości nie ma przypadku. Różnicę po aktualizacji graficznej Forza Motorsport widać przede wszystkim po niebie, które doczekało się usprawnień w kwestii renderowania.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

To naturalnie nie koniec, bo do gry trafiły również korekcja kolorów, ulepszenia kontrastu i lepsze rozpraszanie atmosferyczne. Wszystkie te z pozoru drobnostki sprawiają, że zmiany rzeczywiście są zauważalne.

I choć aktualizacja nie jest kolosalna to miło, że deweloperzy nadal stale pracują nad rozwojem swojego tytułu. Oby potrwało to jak najdłużej, bo z kolei Forza Horizon 4 zniknie z cyfrowej dystrybucji i Xbox Game Pass już po 5 latach.

Przypomnijmy, że Forza Motorsport pojawiła się na rynku w październiku 2023 roku. Obecnie jest dostępna na PC, Xboxach Series X|S i w chmurze Xboxa.

Źródło: Twitter

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2481 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.