Kolejny trailer Forza Motorsport robi ogromne wrażenie! Zobaczcie jak wygląda znany tor wyścigowy w grze

Forza Motorsport

Jak ostatnio informowaliśmy, w nadchodzącej grze wyścigowej Forza Motorsport nie zabraknie toru Road America, który pamiętamy z poprzednich odsłon serii. Microsoft rozkręca kampanię reklamową gry, w związku z czym otrzymaliśmy nowe materiały z produkcji. Zaprezentowano kolejny tor, na którym będą mogli ścigać się gracze Forza Motorsport.

Zaprezentowano kolejny tor w Forzie Motorsport. To Kyalami Grand Prix Circuit

Zwiastun Kyalami Grand Prix Circuit w Forza Motorsport

Turn 10, czyli zespół odpowiedzialny za Forzę Motorsport, już wcześniej potwierdził obecność toru Kyalami Grand Prix Circuit. Teraz natomiast udostępniony został materiał, na którym możemy zobaczyć, jak tor prezentuje się w akcji. Krótka zajawka pokazuje, jak deweloperzy odwzorowali obiekt znajdujący się w Johannesburgu.

Do tej pory zostały potwierdzone następujące tory w Forza Motorsport: Road America, Circuit de Barcelona-Catalunya, Circuit des 24 Heures du Mans (Le Mans), Circuit de Spa-Francorchamps, Hakone Circuit, Indianapolis Motor Speedway, Kyalami Grand Prix Circuit, Laguna Seca Raceway, Maple Valley, Mid-Ohio Sports Car Course, Silverstone Circuit, Suzuka Circuit, Virginia International Raceway, Eaglerock Speedway.

Zobacz też: Telefon z dobrym aparatem

Kup Forza Motorsport

Przypominamy, że Forza Motorsport zmierza na PC oraz konsole Xbox Series X|S. Data premiery produkcji to 10 października 2023 roku – tego samego dnia tytuł zasili również bibliotekę Xbox Game Pass.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.