Forza Motorsport na nowej zajawce! Zobaczcie, jak znany tor prezentuje się w nowej odsłonie

Forza Motorsport

W zeszłym tygodniu do sieci wyciekło kilka zrzutów ekranu z Forza Motorsport. Tymczasem deweloperzy z Turn 10 Studios postanowili opublikować nową zajawkę wspomnianej produkcji. Udostępniony przez twórców teaser potwierdza, że w nadchodzącej odsłonie popularnej serii gier wyścigowych nie zabraknie znanego z poprzednich części cyklu toru.

Forza Motorsport z prezentacją jednej z tras. Teaser prezentuje tor Road America

Powyższy materiał wideo zapowiada, że Forza Motorsport gracze będą mieli okazję ścigać się na torze Road America. W udostępnionej przez Turn 10 Studios zajawce nie brakuje fragmentów rozgrywki, które pozwalają sprawdzić, jak wspomniana trasa prezentuje się w nowej odsłonie popularnej serii gier wyścigowych.

Zgodnie z zapowiedziami w Forza Motorsport dostępnych ma być łącznie 20 tras. W nadchodzącej produkcji Turn 10 Studios pojawi się 15 torów znanych z poprzednich części oraz 5 zupełnie nowych lokacji. Gracze będą również mieli okazję zasiąść za kierownicą ponad 500 prawdziwych samochodów.

Zobacz też: Najlepsze gry podobne do Tomb Raider

Kup Forza Motorsport

Forza Motorsport powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach Xbox Series X|S. Gra ma zadebiutować na wymienionych platformach 10 października 2023 roku. Nadchodząca produkcja Turn 10 Studios w dniu swojej premiery trafi również do biblioteki Xbox Game Pass.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.