Forza Motorsport w złocie! Potencjalny hit zmierzający do Xbox Game Pass jest gotowy na premierę

Forza Motorsport

Forza Motorsport to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier samochodowych tego roku. Mimo że jej premiera odbędzie się dopiero za 19 dni, to preload gry jest już dostępny od wczoraj na Xboxach. Tymczasem dowiedzieliśmy się, że nadchodząca odsłona kultowej serii jest już w pełni gotowa do debiutu, bo osiągnęła tzw. „złoty status”.

Forza Motorsport ozłocona – do premiery już ostatnia prosta

Zwiastun Forza Motorsport

Deweloperzy z Turn 10 Studios poinformowali, że Forza Motorsport została ozłocona, co oznacza, że premierze gry już nic nie zagraża. Produkcja jest w pełni gotowa do debiutu, a więc prace nad nią zostały zakończone. Dzięki tej wiadomości nie musimy się obawiać, że np. data premiery tego niezwykle wyczekiwanego tytułu zostanie przełożona na później.

Przeczytaj też: Gry podobne do Starfield

Forza Motorsport zapowiada się rewelacyjnie, a udostępniane regularnie materiały z gry tylko podsycają atmosferę. Premiera najnowszej odsłony serii odbędzie się już 10 października 2023 roku. Produkcja będzie dostępna na PC, Xboxach Series X|S oraz w Xbox Game Pass już od dnia debiutu.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.