Forza Motorsport na kolejnym zwiastunie! Trailer zabiera graczy na szybką wycieczkę do Japonii

Forza Motorsport

Kilka dni temu twórcy Forza Motorsport omówili nowości w trybie wieloosobowym. Okazuje się jednak, że to nie koniec informacji związanych ze wspomnianym tytułem. Deweloperzy z Turn 10 Studios opublikowali bowiem nowy materiał promocyjny poświęcony nadchodzącej odsłonie popularnej serii gier wyścigowych. Najnowszy zwiastun pozwala przyjrzeć się kolejnemu torowi, który będzie dostępny w tegorocznej części cyklu.

Nowy zwiastun gry Forza Motorsport prezentuje tor Suzuka Circuit

Forza Motorsport – zwiastun toru Suzuka Circuit

Powyższy zwiastun pokazuje Suzuka Circuit, czyli położony w japońskim mieście Suzuka tor wyścigowy Formuły 1. Wspomniana trasa została zaprojektowana przez Johannesa Hugenholtza i została zbudowana na początku lat 60. przez koncern Honda jako ośrodek badawczy. Opublikowany przez Turn 10 Studios trailer pozwala natomiast sprawdzić, jak całość prezentuje się w Forza Motorsport.

Zasiądź za kierownicą ponad 500 prawdziwych samochodów w 20 znanych na całym świecie sceneriach, w tym w ulubionych przez fanów lokacjach i na wielu układach torów, z których każdy charakteryzuje się w pełni dynamiczną porą dnia, pogodą i wyjątkowymi warunkami jazdy.

– informuje opis gry na stronie Xbox.

Zobacz też: Ranking najlepszych procesorów

Kup Forza Motorsport

Na koniec warto przypomnieć, że Forza Motorsport ma zadebiutować na rynku 10 października 2023 roku. Nadchodząca produkcja Turn 10 Studios zmierza na komputery osobiste oraz konsole Xbox Series X|S, a w dniu swojej premiery trafi również do biblioteki Xbox Game Pass.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.