Następna darmowa gra w Epic Games Store już dostępna! A wraz z nią bonus do innej produkcji

Epic Games Store The Evil Within

Epic nadal rozdaje darmowe gry. Tym razem w nasze ręce trafi… pączkowy symulator. A wraz z nim bonus do innej produkcji za darmo.

Freshly Frosted za darmo w Epic Games Store

Zwiastun Freshly Frosted

Dziś Epic Games przygotował ucztę dla fanów pączków. Kolejną darmową grą jest bowiem Freshly Frosted, czyli przyjemny tytuł symulacyjny.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Gra polega na rozwiązywaniu łamigłówek z powyższymi słodkościami w roli głównej. To udane dzieło, o czym świadczą niezwykle pozytywne opinie krytyków.

To jednak nie koniec nowości, bo Epic rozdaje również darmową zawartość do gry free-to-play o nazwie Rumble Club. Zawsze coś.

Wszystkie powyższe bonusy pozostaną darmowe do 27 czerwca do godziny 16:59. Potem czeka na nas kolejna darmówka, którą będzie horror Sunless Skies: Sovereign Edition.

Źródło: Epic Games Store

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2482 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
XBOX GAME PASS ULTIMATE ZNÓW NAWET 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.