Znamy tytuł kolejnej darmowej gry w Epic Games Store! Coś dla fanów horroru i… pociągów

epic games store

Mija tydzień za tygodniem, a Epic nadal rozdaje darmówki. W przyszłym tygodniu sklep zaoferuje coś dla fanów horroru. Mowa o Sunless Skies: Sovereign Edition.

Sunless Skies: Sovereign Edition za darmo w Epic Games Store od 27 czerwca

Zwiastun Sunless Skies: Sovereign Edition

Dopiero co od dziś możemy odbierać Freshly Frosted, a tu czeka nas kolejna zapowiedź. Następną darmową grą w Epic Games Store będzie Sunless Skies: Sovereign Edition.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Gra jest gratką dla fanów horroru. Swoją inspirację czerpie z najlepszych pisarzy gatunku, m.in. H.P. Lovecrafta czy H.G. Wellsa. Można się więc spodziewać naprawdę gęstego klimatu.

Co ciekawe, w tytule tym główną rolę odgrywa… pociąg. A mówiąc konkretniej lokomotywa, do której rekrutujemy swoją załogę.

Gra odblokuje się już 27 czerwca o godzinie 16:59, a odbierzemy ją do 4 lipca. Oznacza to więc, że jest to ostatnia darmowa pozycja od Epica na czerwiec tego roku.

Źródło: Epic Games Store

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2454 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.