Frostpunk 2 nadchodzi wielkimi krokami! Deweloperzy z 11 bit studios zapraszają na odpłatne testy ich gry

Frostpunk 2

Pierwsza zapowiedź Frostpunk 2 miała miejsce jeszcze w sierpniu 2021 roku i od tego czasu nie dostaliśmy zbyt wielu konkretów na temat nadchodzącego dzieła od 11 bit studios. Teraz jednak deweloperzy zaskoczyli wszystkich, zapraszając ochotników na specjalne testy ich produkcji. Wydaje się to być idealną okazją, aby przetestować to dzieło w wyjątkowych warunkach.

11 bit studios zaprasza na odpłatne testy Frostpunk 2 w warszawskiej siedzibie firmy

Frostpunk
Frostpunk

Według posta opublikowanego na Facebooku 11 bit studios zaprasza wszystkich ochotników na odpłatne testy Frostpunk 2. Osoby, które zostaną wybrane spośród wszystkich kandydatów, będą mieli szansę na początku kwietnia sprawdzić jakie postępy poczynili deweloperzy w pracach nad ich najnowszym dziełem.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Szczęśliwcy którzy otrzymają zaproszenie do warszawskiej siedziby 11 bit, mogą liczyć nie tylko na katering, ale także na wynagrodzenie. Oscyluje ono w granicach 183 zł dla studentów i 220 zł dla pozostałych osób, a więc będzie w ono w stanie pokryć koszta dojazdu dla osób mieszkających poza Warszawą.

Na ten moment nie wiadomo dokładnie jaki fragment rozgrywki będzie dostępny do testów, jednak sam fakt, iż studio zdecydowało się na taki krok, jest niezwykle interesujący. Zapewne deweloperzy chcą w ten sposób uzyskać od społeczności konkretne wskazówki, które pomogłyby w prowadzeniu dalszych prac nad grą.

Przeczytaj też: Gry z otwartym światem

Wszyscy zainteresowani testami Frostpunk 2 mogą złożyć swoją aplikację w specjalnym formularzu pod tym adresem. Dla wielu osób może być to jedyna w swoim rodzaju okazja, by od podszewki sprawdzić, jak wygląda proces tworzenia gier.

Warto także wspomnieć, że nie jest to pierwsza tego rodzaju inicjatywa, bo z bardzo podobną wyszło jeszcze w styczniu CD Projekt RED. Wówczas jednak twórcy m.in. serii Wiedźmin byli krytykowani, że nie oferują potencjalnym testerom żadnego wynagrodzenia.

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.