Gracze będą sprawdzać nowego Wiedźmina! CD Projekt RED rusza z interesującym programem testowym

Na początku października ubiegłego roku CD Projekt Red ogłosiło, że pracuje łącznie aż nad trzema grami z uniwersum Wiedźmina, kolejną pozycją opartą o świat Cyberpunka 2077, oraz jeszcze jednym enigmatycznym projektem nazwanym po prostu Hadar. Tak wiele produkcji tworzonych w jednym czasie sprawia, że studio ma pełne ręce roboty, a niektórzy gracze już teraz obawiają się o ich stan techniczny. Rozwiązaniem może być zupełnie nowa inicjatywa „Redów”, która nie dość, że może okazać się skuteczna, to rozwieje obawy zaniepokojonych osób.

CD Projekt RED zaprasza graczy do testowania swoich nadchodzących gier w ramach programu Red Playtesting

CD Projekt RED - RED Playtesting
CP Projekt RED – Program RED Playtesting

CD Projekt Red ogłosiło, że od dziś ruszają zapisy do specjalnego, nieodpłatnego programu testowania gier, który nazwano RED Playtesting. W ramach jego gracze będą mogli brać czynny udział w procesie tworzenia najnowszych produkcji poprzez ich testowanie i wyłapywanie błędów.

Do programu zapisać mogą się wszyscy gracze, którzy posiadają konto na platformie GOG i mają ukończone 16 lat. Niestety, nie każdy spełniający powyższe wymagania będzie mógł ogrywać testowo tworzone produkcje, bo testerami zostaną osoby, których profil gracza pasuje do opracowywanych obecnie pozycji.

Szczęśliwcy zyskają możliwość wzięcia udziału właśnie w nieodpłatnych testach. Początkowo odbywać się będą one w Warszawie, potem zaś firma przewiduje rozszerzenie tego programu na inne miasta, gdzie znajduje się siedziba firmy. Warto podkreślić, że osoby biorące udział w tej inicjatywie nie będą zatrudniane, choć i tak zobowiązane będą do podpisania klauzuli NDA.

Przeczytaj też: Najlepszy VPN

Trzeba przyznać, że jest to bardzo interesująca inicjatywa, zwłaszcza że gracze będą mogli poczuć się częścią zespołu tworzącego wielkie produkcje. Nie brak także głosów, które zarzucają studiu bezpardonowe wykorzystywanie osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z tworzeniem gier wideo.

Wszyscy chętni mogą zapisać się do programu poprzez stronę dostępną pod tym adresem. Zamierzacie dołączyć do inicjatywy RED Playtesting? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!