Frostpunk 2 niebawem będzie dostępny do sprawdzenia. Znana jest data testów beta polskiej gry

Frostpunk 2

Frostpunk 2 wielkimi krokami zmierza na półki sklepowe. Premiera gry odbędzie się bowiem w lipcu 2024 roku. Jednakże przed tym wydarzeniem, osoby, które zakupiły edycję Deluxe nadchodzącego tytułu od rodzimego 11bit Studios, będą miały okazję sprawdzić go przed oficjalnym debiutem.

Beta testy Frostpunka 2 ruszą niebawem

11 Bit Studios ogłosiło, że testy beta Frostpunka 2 odbędą się w dniach od 15 do 22 kwietnia 2024 roku i będą dostępne jedynie w wersji na PC. Udział będą mogli wziąć gracze, którzy uprzednio zakupili grę w wersji Deluxe Edition. Dodatkowo, jeżeli ktoś jeszcze nie zdecydował się na zakup wyżej wymienionej edycji, to może to zrobić z rabatem -10% na platformie Steam.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Frostpunk 2 to strategia czasu rzeczywistego, która polega na zarządzaniu i rozwoju miasta w wyjątkowo trudnych, postapokaliptycznych warunkach. Pierwsza część spotkała się z ciepłym przyjęciem zarówno ze strony graczy jak i recenzentów, w związku z czym oczekiwania wobec sequela są naprawdę wysokie.

A Wy, skusicie się na testy beta drugiego Frostpunka? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: X (Twitter)

O autorze
Herbert Friedel
Redaktor działu Newsy

Gracz od małego. Urodzony konsolowiec. Wychowany na sprzęcie Sony, ale obecnie jego życie maluje się w barwach niebiesko–czerwono–zielonych. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.