Poznaliśmy datę premiery Frostpunk 2! Polska gra trafi do PC Game Pass już w dniu debiutu

Frostpunk 2

Chwilę temu dowiedzieliśmy się, że The Alters od polskiego zespołu 11 bit studios trafi do Xbox Game Pass na premierę. Od dłuższego czasu było też jasne, że taki sam los spotka nadchodzącego Frostpunka 2. Dzisiaj natomiast poznaliśmy datę premiery tej niezwykle wyczekiwanej gry.

Data premiery Frostpunk 2 ujawniona

Zwiastun Frostpunk 2

Frostpunk 2 to nadchodząca kontynuacja ciepło przyjętej strategii ekonomicznej od 11 bit studios. Pierwsza część serii zadebiutowała w 2018 roku i od razu zdobyła serca graczy, więc druga odsłona wydawała się tylko kwestią czasu. Od kilku miesięcy wiadomo, że Frostpunk 2 pojawi się w bibliotece PC Game Pass w dniu swojej premiery, ale dotychczas nie było jasne, kiedy produkcja trafi do graczy.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Wszystko zmieniło się dzisiaj, bo 11 bit studios oficjalnie ujawniło datę premiery Frostpunk 2. Otóż jak poinformowali Polacy, tytuł ten zadebiutuje 25 lipca 2024 roku. Tego dnia gra pojawi się na PC, a także w PC Game Pass; w późniejszym czasie produkcja trafi też na konsole.

Frostpunk 2 zapowiada się rewelacyjnie, a po trailerach gołym okiem widać masę pracy włożonej przez 11 bit studios. Od pierwowzoru gra wygląda lepiej w każdym calu, a do tego wydaje się o wiele bardziej rozbudowana. Czekacie na lipcową premierę? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Informacja prasowa 11 bit studios

O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
SKORZYSTAJ Z GIGA PROMOCJI – KLIKNIJ I KUP
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.