Ciepło przyjęta polska gra do odebrania za darmo w Epic Games Store! A wraz z nią dwa inne tytuły

Epic Games Store

Epic Games Store kontynuuje rozdawanie darmowych gier na PC. Poprzednio mogliśmy odebrać dobrze ocenione przez graczy Shadow Tactics Aiko’s Choice i Kerbal Space Program. Tym razem jest niemniej ciekawie, bo do swoich kont bez żadnych kosztów przypiszemy ciepło przyjęte, polskie Gamedec, wieloosobowy hit First Class Trouble oraz Divine Knockout (DKO).

Gamedec, First Class Trouble i Divine Knockout (DKO) za darmo w Epic Games Store

Zwiastun Gamedec

Kolejnymi darmowymi grami w styczniu 2023 roku na Epic Games Store są polskie Gamedec, First Class Trouble i Divine Knockout (DKO). Pierwsza z nich to ciekawy, cyberpunkowy RPG z rzutem izometrycznym. Produkcja została stworzona przez katowickie Anshar Studios i początkowo wydana na „blaszaki” w 2021 roku. W kolejno 2022 i 2023 doczekała się za to wydań na konsole Nintendo Switch oraz PS5.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Drugi z darmowych tytułów to wieloosobowy hit First Class Trouble. Wcielamy się w nim w ocalałych pasażerów, którzy muszą ze sobą współpracować w celu przetrwania katastrofy. Przeszkadzać nam w tym będzie nie kto inny niż planująca nas unicestwić sztuczna inteligencja.

Trzecią z darmowych gier na ten tydzień jest Divine Knockout (DKO), czyli bijatyka stworzona przez zespół znany jako Red Beard Games. To dosyć świeży tytuł, bo na rynku ukazał się dopiero w grudniu 2022 roku.

Wszystkie te gry możemy odebrać za darmo już teraz, a oferta pozostanie aktualna przez tydzień do 17 stycznia 2023 roku do godziny 16:59. Kolejną grą do pobrania będzie za to Epistory – Typing Chronicles.

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2329 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.