Shadow Tactics Aiko’s Choice za darmo! Epic Games Store rozdaje dwie gry

Shadow Tactics Aiko's Choice

Dopiero co Epic Games Store zakończył akcję świątecznego rozdawania gier, a już możemy pobrać kolejne produkcje. Co więcej, pierwsze tegoroczne darmowe gry na PC ze strony sklepu zapowiadają się ciekawie. Są to bowiem Shadow Tactics Aiko’s Choice oraz Kerbal Space Program.

Kerbal Space Program i Shadow Tactics Aiko’s Choice za darmo w Epic Games Store

Zwiastun Shadow Tactics Aiko’s Choice

Pierwszymi darmowymi grami w 2023 roku w Epic Games Store są Shadow Tactics Aiko’s Choice oraz Kerbal Space Program. Aiko’s Choice jest samodzielnym dodatkiem do Shadow Tactics. W produkcji sterujemy młodą kunoichi Aiko oraz jej towarzyszami, a naszym zadaniem jest stawienie czoła nowemu zagrożeniu.

Kerbal Space Program jest za to symulatorem, w którym stajemy za sterami programu kosmicznego rasy Kerbali. Naszym zadaniem jest budowa statku, który będzie zdolny polecieć między gwiazdy.

Zobacz też: Najlepsze gry roguelike

Trzeba przyznać, że Epic Games Store zaczął ciekawie rok. Gry pozostaną bezpłatne przez tydzień, do 12 stycznia. Następną „darmówką” ze strony sklepu ma natomiast być First Class Trouble.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z