Epic Games rozda pojutrze dwie darmowe gry zamiast jednej. Do puli dołączy polska produkcja

Epic Games Store

Wiadomości na temat darmowych gier na PC, które regularnie rozdawane są na Epic Games Store, zazwyczaj pojawiają się w czwartki. Okazuje się jednak, że poza zeszłotygodniową zapowiedzią włodarze sklepu przygotowali dla graczy jeszcze jedną niespodziankę i co ciekawe, z polskim akcentem. Fani cyberpunkowych klimatów mogą zacierać ręce!

Gamedec, czyli polski cyberpunkowy RPG wkrótce za darmo w Epic Games Store

Gamedec — trailer

Zaktualizowana zakładka bezpłatnych gier w Epic Games Store zdradza, że poza zapowiedzianym w zeszłym tygodniu First Class Trouble gracze będą mogli odebrać także produkcję zatytułowaną Gamedec od polskiego studia Invisible Walls.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Pozycja ta powinna przykuć szczególną uwagę wszystkich fanów gier RPG oraz cyberpunkowej stylistyki. W grze tej musimy wcielić się w detektywa badającego przestępstwa, których dopuszczono się w wirtualnej rzeczywistości.

Cały tytuł został zaprojektowany tak, aby dawać grającym dużą swobodę, co oznacza, że podejmowane decyzje mają realny wpływ na całą fabułę.

Przeczytaj też: Co to jest VPN?

Trzeba przyznać, że jest to naprawdę bardzo miła niespodzianka, tym bardziej że chodzi o produkcję od rodzimego studia. Na koniec przypominamy, że w ramach rozdawnictwa organizowanego przez Epic Games do czwartku do godziny 16:59 odebrać można Shadow Tactics Aiko’s Choice oraz Kerbal Space Program.

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.