Gameplay z Need for Speed Unbound zostanie pokazany już dzisiaj. Możemy spojrzeć na pierwsze fragmenty

need for Speed Unbound

Po oficjalnym ujawnieniu Need for Speed Unbound przyszedł czas na zdradzenie wymagań sprzętowych wersji PC, a także zaprezentowania gameplayu. Ten pojawi się na kanałach poświęconych wyścigowej serii już niebawem, o czym poinformowało EA za sprawą swoich mediów społecznościowych.

Pierwsze urywki gameplayu udostępnione przez EA

New drip. Spin the block and stunt on the opps. Tomorrow. 8am PT/ 5pm CEST #needforspeed pic.twitter.com/yHDMBu3to0

— Need for Speed (@NeedforSpeed) October 10, 2022

New drip. Spin the block and stunt on the opps. Tomorrow. 8am PT/ 5pm CEST #needforspeed pic.twitter.com/yHDMBu3to0

— Need for Speed (@NeedforSpeed) October 10, 2022

Na koncie Need for Speed na Twitterze zdradzono, że pokaz rozgrywki z Need for Speed Unbound odbędzie się 11 października o godzinie 17:00 czasu polskiego. To właśnie wtedy odbędzie się premiera materiału, który ukaże, jak nadchodząca wyścigówka wypada w praniu. Fani wyścigówek powinni ustawić sobie powiadomienie na tę godzinę w telefonie.

Zobacz też: Xbox Series X czy PS5

Na umilenie czasu oczekiwania otrzymaliśmy kilkusekundowe fragmenty rozgrywki w formie GIF-ów. Zwiastują one to, jak mniej więcej wygląda Need for Speed Unbound. Nie brakuje tutaj elementów kreskówkowych, o których wspominali insiderzy w swoich raportach – w oczy rzuca się przede wszystkim kolorowy dym spod opon czy ikony rozmaitych przedmiotów podczas odpalania dopalacza.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.