Need for Speed Unbound oficjalnie. EA udostępnia pierwszy trailer!

need for Speed Unbound

Wczoraj doszło do wielkiego wycieku Need for Speed Unbound. Poznaliśmy datę premiery gry, pierwsze szczegóły dotyczące rozgrywki, a także mogliśmy przyjrzeć się grafikom promującym tytuł i potwierdzających, że znajdziemy w nim elementy kreskówkowe. Firma miała wypuścić dzisiaj prezentację pozycji o godzinie 17:00 czasu polskiego, ale finalnie odbyła się ona półtorej godziny wcześniej – niemniej rzućmy okiem na materiały udostępnione przez EA.

Pierwszy zwiastun Need for Speed Unbound prezentuje się niezwykle ciekawie

Need for Speed Unbound – trailer

Pierwsze i najważniejsze – potwierdzono, że Need for Speed Unbound trafi na rynek 2 grudnia 2022 roku, a więc w ten sam dzień, co premiera The Callisto Protocol. Obie gry będą najwidoczniej wzajemnie się przepychać na półkach sklepowych. Ponadto zaprezentowany przez EA tytuł pojawi się wyłącznie na PC, PS5 i Xbox Series X|S, tym samym omijając poprzednią generację konsol.

Ujawnione w trakcie prezentacji materiały wskazują, że styl graficzny będzie dość kreskówkowy – lampy w samochodach zostawiają specjalne linie, a spod kół unoszą się nietypowe dla tej marki wzorki. Gracze wezmą udział w nielegalnych wyścigach w Lakeshore, w przerwie od których ulepszą swoje wozy. Modernizacja odegra tutaj sporą rolę.

Warto dodać, że każdy z nas, zamawiając NFS: Unbound przed premierą, otrzyma 3-dniowy wcześniejszy dostęp do gry. Pre-orderowcy będą mogli zagrać w ową produkcję już 29 listopada 2022 roku.

Przeczytaj też: Jak udostępnić internet z telefonu na komputer

Do premiery Need for Speed Unbound pozostają więc niecałe dwa miesiące. Przez ten okres czasu wyścigówka amerykańskiej firmy zostanie jeszcze z pewnością niejednokrotnie zaprezentowana społeczności. Niemniej, fani motoryzacji nie powinni być niezadowoleni z końcówki 2022 roku.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.