Dead Space Remake może zachwycić fanów oryginału. Obszerny gameplay pokazuje nową jakość

Dead Space Remake

Na początku miesiąca deweloperzy ze studia EA Motive opublikowali zwiastun z fragmentami rozgrywki z gry Dead Space Remake. Tymczasem tuż przed weekendem na oficjalnym kanale marki na YouTube pojawiła się rozbudowana wersja wspomnianego materiału. Obszerny gameplay pozwala zainteresowanym dokładnie sprawdzić, jak odświeżona wersja przygód Isaaca Clarka prezentuje się w akcji.

Deweloperzy z EA Motive prezentują 8-minutowy gameplay z Dead Space Remake

Dead Space Remake – gameplay

Dzięki powyższemu materiałowi wideo gracze mogą zobaczyć, w jaki sposób deweloperzy ze studia EA Motive odświeżyli popularną produkcję z 2008 roku. Zmian doczekała się bowiem nie tylko oprawa wizualna, ale także poszczególne lokacje, które będą mogły pochwalić się większą szczegółowością. Twórcy poświęcili również uwagę ścieżce audio, która także ma straszyć graczy. Warto rzucić okiem na najnowszy gameplay i sprawdzić, czego jeszcze można spodziewać się po Dead Space Remake.

Od przerażająco szczegółowych pomieszczeń i przestrzeni roboczych pomordowanych członków załogi po upiorne odgłosy opuszczonego statku kosmicznego – teraz nic ci nie przerwie eksploracji wspaniałego otoczenia sci-fi i doświadczania nieprzewidywalnych chwil pełnych napięcia.

– głosi opis produkcji na Steam.

Zobacz też: Xbox Series X czy PS5

Dead Space Remake zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Zgodnie z zapowiedziami produkcja ma zadebiutować na wspomnianych platformach 27 stycznia 2023 roku. Jakiś czas temu deweloperzy ze studia EA Motive ujawnili również oficjalne wymagania sprzętowe gry dla wersji PC.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.