Scorn na gameplayu. Materiał zdradza datę premiery gry, która trafi do Xbox Game Pass

Scorn

Scorn zaliczył naprawdę solidną obsuwę, ale deweloperzy potrzebowali dodatkowego czasu, aby dopieścić swoje oczko w głowie. Wydaje się, że wszystko jest na dobrej drodze do premiery, ponieważ twórcy pojawili się na Xbox & Bethesda Games Showcase 2022 i nawet zdradzili, kiedy gra trafi na sklepowe półki.

Scorn na krwawym gameplayu! Jest też data premiery

Scorn gameplay

Gameplay ze Scorn pokazuje głównego bohatera, który trafił do bardzo dziwnego, tajemniczego miejsca przepełnionego wszelkiej maści kreaturami. To nie będzie przygoda dla młodych odbiorców, ponieważ widzimy tutaj ciężki, wręcz krwawy klimat.

Scorn trafi na rynek 21 października 2022 roku na PC i Xbox Series X|S – Microsoft zapewnił sobie konsolową ekskluzywność. Premiera odbędzie się także w Xbox Game Pass, a osoby opłacające usługę Microsoftu wypróbują omawiany tytuł bez dodatkowych kosztów.

Aktualizacja – 12.06.2022, 23:03

Na PC Gaming Show pojawił sie kolejny materiał z gry, który jest dostępny do obejrzenia poniżej.

Dłuższy gameplay ze Scorn

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.