Forever Skies — polska gra na niemal półgodzinnym gameplayu

Forever Skies

Do sieci trafił prawie półgodzinny gameplay z nadchodzącej gry polskiego studia Far From Home. Forever Skies zabierze graczy do postapokaliptycznego świata, a inspiracją do tytułu są znane nam problemy z dbaniem o klimat i nie tylko. Produkcję można już nawet przetestować samemu!

REKLAMA

Gameplay z Forever Skies, czyli do czego doprowadzi smog i spaliny

Gameplay z Forever Skies

Gry osadzone w postapokaliptycznych klimatach można by wymieniać bez końca, dlatego czym twórcy chcą wyróżnić swój projekt? Przede wszystkim inspiracją. W przypadku Forever Skies był nią smog i szeroko rozumiane działania człowieka wpływające negatywnie na klimat i naszą planetę. Ciężko nie pokusić się o żart w tym temacie, skoro studio Far From Home pochodzi z… Krakowa.

Zobacz też: Głośniki do telewizora

W grze przyjdzie wcielić się w naukowca, który przemierza wyniszczoną przez ludzkie działania Ziemię. Celem jego misji jest znalezienie lekarstwa, mającego położyć kres chorobom i infekcjom targającym pozostałą ludzkość. W grze nie zabraknie tak elementów survivalu, jak również tajemnicy, w końcu trzeba będzie wyjaśnić kilka zagadek fabularnych. Wersja demonstracyjna gry jest dostępna na platformie Steam, więc już teraz każdy może przetestować niektóre z zaplanowanych przez twórców mechanik.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!