Forever Skies — polska gra na niemal półgodzinnym gameplayu

Forever Skies

Do sieci trafił prawie półgodzinny gameplay z nadchodzącej gry polskiego studia Far From Home. Forever Skies zabierze graczy do postapokaliptycznego świata, a inspiracją do tytułu są znane nam problemy z dbaniem o klimat i nie tylko. Produkcję można już nawet przetestować samemu!

Gameplay z Forever Skies, czyli do czego doprowadzi smog i spaliny

Gameplay z Forever Skies

Gry osadzone w postapokaliptycznych klimatach można by wymieniać bez końca, dlatego czym twórcy chcą wyróżnić swój projekt? Przede wszystkim inspiracją. W przypadku Forever Skies był nią smog i szeroko rozumiane działania człowieka wpływające negatywnie na klimat i naszą planetę. Ciężko nie pokusić się o żart w tym temacie, skoro studio Far From Home pochodzi z… Krakowa.

Zobacz też: Głośniki do telewizora

W grze przyjdzie wcielić się w naukowca, który przemierza wyniszczoną przez ludzkie działania Ziemię. Celem jego misji jest znalezienie lekarstwa, mającego położyć kres chorobom i infekcjom targającym pozostałą ludzkość. W grze nie zabraknie tak elementów survivalu, jak również tajemnicy, w końcu trzeba będzie wyjaśnić kilka zagadek fabularnych. Wersja demonstracyjna gry jest dostępna na platformie Steam, więc już teraz każdy może przetestować niektóre z zaplanowanych przez twórców mechanik.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Dawid Szafraniak
Autor

Z grami związany przez większość swojego życia, początkowo jedynie na konsoli, później bez platformowego podziału. Nieironicznie każdego roku oczekuje premiery nowej odsłony Call of Duty, jak i gier wyścigowych możliwie najmniej związanych z F1. W wolnych chwilach zamienia pada na aparat fotograficzny, którym uwiecznia sport, ludzi i nie tylko.

Liczba wpisów: 265 (w redakcji od 02.08.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.