W Games with Gold nie dostaniemy już gier z Xboxa 360! Microsoft zapowiada zmiany

Xbox 360 Games with Gold

Games with Gold to regularna porcja darmowych gier dla abonentów Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate. Aktualnie każdego miesiąca Microsoft oferuje subskrybentom przynajmniej jedną grę z ery Xboxa 360 i resztę tytułów z Xbox One. To się jednak zmieni, bo Amerykanie zapowiedzieli zmiany — wkrótce w Goldzie nie dostaniemy już tytułów z poczciwego X360.

Games with Gold bez gier z Xbox 360

Games with Gold
Games with Gold

Microsoft poinformował, że osiągnął limit możliwości dodawania gier z Xboxa 360 do katalogu Games with Gold. Z tego też powodu od 1 października 2022 roku w Goldzie będziemy otrzymywać już tylko tytuły z Xboxa One. Oczywiście osoby, które zgarnęły w przeszłości gry z Xboxa 360 w ramach Games with Gold nie mają się czego obawiać — produkcje pozostaną na ich kontach i nie zostaną usunięte.

Przeczytaj też: Oferta Xbox Game Pass na lipiec 2022

Nie da się ukryć, że to świetne wieści. W końcu w ostatnich miesiącach oferta Games with Gold pozostawiała wiele do życzenia, choćby na tle świetnego PS Plus Essential na lipiec 2022. Przerzucenie się na nowsze gry na pewno przyciągnie nowych subskrybentów i spowoduje mniej rozczarowań u obecnych. Nic, tylko się cieszyć!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z