Gry z PS Plus Essential na lipiec 2022 już dostępne do pobrania

Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas

Pod koniec czerwca poznaliśmy ofertę PS Plus Essential na lipiec 2022. Przygotowane przez Sony gry ucieszyły wiele osób i niejeden gracz przyznał, że to najlepsza propozycja od wielu miesięcy. Tak się składa, że dzisiaj można już pobierać darmowe gry z oferty na ten miesiąc. Na szczęście udostępnione produkcje nie ważą przesadnie dużo, więc dodatkowy dysk do PS5 (lub PS4) raczej nie będzie potrzebny.

PS Plus Essential na lipiec 2022 — można już pobierać udostępnione hity

Nowe PlayStation Plus
PlayStation Plus

Zgodnie z zapowiedzią, można już pobierać gry z lipcowego PlayStation Plus Essential. Warto to zrobić za pamięci, bo produkcje pozostają dostępne do zgarnięcia za darmo tylko do 2 sierpnia.

  1. Pobierz Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas z PlayStation Store
    • Dostępność: PS4, PS5
  2. Pobierz The Dark Pictures Anthology: Man Of Medan z PlayStation Store
    • Dostępność: PS4, PS5
  3. Pobierz Arcadegeddon z PlayStation Store
    • Dostępność: PS4, PS5

Przeczytaj też: Kierownice do PS5

Nie da się ukryć, że Sony przygotowało naprawdę świetne gry. Zamierzacie sprawdzić którąś z nich? Koniecznie dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z