Znamy gry w Games with Gold na czerwiec 2023! Wkrótce odbierzemy dwie kolejne produkcje

Games with Gold

Maj dobiega już końca, więc tradycyjnie czas na ogłoszenie gier w Games with Gold na czerwiec 2023. Standardowo już subskrybenci usług Microsoftu przypiszą do swoich bibliotek dwie darmowe produkcje. Jak zwykle są to też raczej dosyć niszowe tytuły.

Gry w Games with Gold na czerwiec 2023

Gry-w-Games-With-Gold-czerwiec-2023
Gry w Games with Gold na czerwiec 2023

Przypomnijmy, że Games with Gold to usługa skierowana do posiadaczy Xbox Live Gold oraz Xbox Game Pass Ultimate. Na ich mocy subskrybenci mogą pobrać co miesiąc zazwyczaj dwa tytuły, które są aktywne w ich bibliotekach do momentu opłacania usług.

Przejdźmy więc do konkretów – oto lista gier w Games with Gold na czerwiec 2023:

  1. Adios (w dniach 1 – 30 czerwca)
    • Dostępność: Xbox One, Xbox Series X|S
  2. The Vale: Shadow of the Crown (w dniach 16 czerwca – 15 lipca)
    • Dostępność: Xbox One, Xbox Series X|S

Przeczytaj też: Tablet do gier – najlepsze modele

Kup Xbox Series S

Cóż, przyzwyczailiśmy się już, że Games with Gold raczej nie oferuje gier wysokobudżetowych, co naturalnie nie oznacza, że powyższe produkcje nie są ciekawe. Zamierzacie dać szansę którejś z nich? Dajcie nam znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.