Dwie pierwsze gry z grudniowego Games with Gold już dostępne do pobrania

Orcs Must Die!

Kilka dni temu poznaliśmy gry w Games with Gold na grudzień 2021. Tak się składa, że dwie z nich są już dostępne do pobrania dla wszystkich subskrybentów Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate. Zainteresowanym graczom nie pozostaje nic innego, jak szykować się do rozgrywki.

The Escapists 2 i Orcs Must Die! za darmo w ramach grudniowego Games with Gold

Zwiastun The Escapists 2

Nie jest tajemnicą, że Games with Gold to comiesięczna porcja bezpłatnych gier dla abonentów Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate. Mimo że mamy jeszcze listopad, a pierwsze gry w ramach grudniowej oferty miały być dostępne dopiero 1 grudnia, to subskrybenci mogą już pobierać The Escapists 2 i Orcs Must Die!. Pierwsza produkcja pozostaje darmowa do 31, a druga 15 grudnia.

  1. Pobierz The Escapists 2 z Xbox Store
    • Dostępność: Xbox One, Xbox Series X|S
  2. Pobierz Orcs Must Die! z Xbox Store
    • Dostępność: Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X|S

W The Escapists 2 zagramy tylko z aktywną subskrypcją Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate, natomiast Orcs Must Die! ukazało się również na Xboxie 360, a to oznacza, że po dopisaniu gry do swojego konta będziemy mogli odpalać ją o każdej porze dnia i nocy. Mówiąc prościej: nawet bez abonamentu.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z