Poznaliśmy gry w Games with Gold na kwiecień 2022

Another Sight

Marzec powoli dobiega końca, dlatego nie ma nic dziwnego w tym, że Microsoft właśnie ujawnił listę gier w ofercie Games with Gold na kwiecień 2022. W przyszłym miesiącu subskrybenci Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate jak zawsze pobiorą aż cztery gry. Jedni się ucieszą, a inni będą rozczarowani, czyli standardowo.

Games with Gold kwiecień 2022 gry

Games with Gold to comiesięczna porcja bezpłatnych gier dla subskrybentów Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate. Darujmy sobie jednak lanie wody i skupmy się od razu na konkretach. Bez przedłużania, w kwietniu abonenci ograją za darmo następujące produkcje:

 1. Another Sight (w dniach 1 – 30 kwietnia)
  • Dostępność: Xbox One, Xbox Series X|S
 2. Hue (w dniach 16 marca – 15 maja)
  • Dostępność: Xbox One, Xbox Series X|S
 3. Outpost Kaloki X (w dniach 1 – 15 kwietnia)
  • Dostępność: Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X|S
 4. MX vs ATV Alive (w dniach 16 – 30 kwietnia)
  • Dostępność: Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X|S

Przeczytaj też: Najlepsze gry przygodowe w Xbox Game Pass

Outpost Kaloki i MX vs ATV Alive wydano również na Xboxa 360, a to oznacza, że po dopisaniu wymienionych gier do swojego konta zostaną one z nami na zawsze. Mówiąc prościej, będzie można je uruchamiać nawet po wygaśnięciu abonamentu Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate. W przypadku pozostałych tytułów bez aktywnej subskrypcji niestety się nie obejdzie.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.