Gry w Games with Gold na kwiecień 2023 ujawnione! Microsoft przygotował dwie produkcje

Games with Gold

Marzec powoli dobiega końca, więc nic dziwnego, że Microsoft ujawnił już gry w Games with Gold na kwiecień 2023. W przyszłym miesiącu abonenci Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate będą mogli odebrać za darmo dwie produkcje. Jak zwykle jedni się ucieszą, inni niekoniecznie.

Games with Gold na kwiecień 2023 – lista gier

Gry w Games with Gold na kwiecień 2023
Gry w Games with Gold na kwiecień 2023

Games with Gold to comiesięczna porcja darmowych gier dla abonentów Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate. Jak już ustaliliśmy, na przyszły miesiąc Microsoft proponuje dwie darmówki. Przechodząc do konkretów, kwietniowa oferta prezentuje się następująco:

  1. Out of Space: Couch Edition (w dniach 1 – 30 kwietnia)
    • Dostępność: Xbox One, Xbox Series X|S
  2. Peaky Blinders: Mastermind (w dniach 16 kwietnia – 15 maja)
    • Dostępność: Xbox One, Xbox Series X|S

Przeczytaj też: Najlepsze gry bijatyki

Nie da się ukryć, że nie są to może największe hity wszech czasów, ale z drugiej strony zawsze coś. A Wy jak oceniacie gry w Games with Gold na kwiecień 2023? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.